Wczytuję dane...

czadowe okularki do pływania

czadowe okularki do pływania

Czadowe okularki do pływania Bling2o.

Bardzo wiele dzieci uczy się pływania od najmłodszych lat. Pływanie jest jednym z najlepszych treningów dla  ciała, pracują wszystkie mięśnie bez zbytniego obciążenia stawów. Mój syn, który z racji wieku (8 lat - okres intensywnego wzrostu) okazało się, że jest zbyt obciążony na ten moment zajęciami ruchowymi -trenował karate, MTVdance i zajęcia z WF-u mieli właśnie na basenie. Lekarz zalecił redukcję zajęć na jakiś czas, lecz zasugerował, żeby pozostać przy basenie, ze względu na wszechstronność takiego treningu.

Aby poczytać dokładniej o tym, jaki wpływ ma pływanie na organizm pisze wielu lekarzy, trenerów, fizjoterapeutów.

Ja natomiast chcę zaprezentować bliżej okularki Bling2o. Marka ogarnęła temat i stworzyła jak najbardziej profesjonalne okularki do pływania, które chronią przed chlorem i innymi substancjami basenowej wody ale również solą morską. Ale oprócz tego, że pełnią swoją podstawową rolę, do tego świetnie wyglądają!

Można zapytać: po co mają ładnie wyglądać? może właśnie po to, żeby pływanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, zabawnym, fajnym?

okularki do pływania

A to, że na żywo tylko zyskują na uroku i łączą 2 zasadnicze cechy: są praktyczne i zabawne - też stanowią fajny pomysł na prezent.

Poniżej na przykładzie 2 wzorów pokażę dokładniej okularki, czego może nie do końca widać na zdjęciach w karcie produktu.

1. każde okularki są w sztywnym opakowaniu, które będzie służyło jako etui ochronne, kiedy zabieramy je ze sobą na basen czy na plażę.

etui na okulary

2. są dwa rozmiary: 3+ i 6+.

3+ mają mniejsze same okularki, ale te 2 rozmiary nie oznaczają, że 3+ można używać tylko od 3 do 6 lat.

3. W zestawie są 2 dodatkowe noski, aby okulary rosły razem z dzieckiem.

noski

4. Jeśli chodzi o obwód głowy - również dopasujemy  - okularki posiadają regulowane z obydwu stron paski silikonowe, które same w sobie są dość elastyczne - ale możliwość regulacji znacznie ułatwia ich używanie.

regulacja pasków

5. większe okularki (6+) nie posiadają wymiennych nosków, ale mają regulację pasków.

mają również innego rodzaju zapięcie - wygodne, na tzw. "klik".

zamykanie jest całkiem bezpieczne, kiedy okularki zakładamy na czepek - nie ma absolutnie żadnej obawy, że pasek czy zapięcie przychwycą włosy.

6. zastosowano również specjalną powłokę anty-parową - aby nie osiadała się na nich para.

7. okularki mają również filtr UV, więc są także odpowiednie do używania na plaży.

8. na przykładzie wzorów syrenka i szczęki rekina zobaczcie, jak przez nie widać - choć zdjęcia nie oddają tego wiernie. Na szczękach rekina jest jeszcze ochronna folia, którą należy zdjąć.

syrenka

9. wszelkie ozdoby na okularkach - co stanowi właśnie ich urok - są dobrze przyklejone, wodoodpornym, mocnym klejem.