Wczytuję dane...
Model: p.par.zes
Waga produktu: 200 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 4-5 tygodni
Producent: Pnio

pokoik dziecięcy Parole,

stylowy i elegancki, niezwykle praktyczny, wysokiej jakości,

Zestaw zawiera:

łóżeczko pod materac140x70cm (158x74x100,5cm - wymiary zewnątrzne) - wykonane z litego drewna, 3 poziomy mocowania podłogi, wyjmowane szczebelki, kiedy dziecko podrośnie - w prosty sposób można przekształcić łóżeczko w tapczanik, łóżeczko jest zgodne z normami europejskimi dot. bezpieczeństwa i trwałości,

komoda z 2 drzwi oraz 1 szufladą -110x53,5x89cm, wykonana z litego drewna, szuflady oraz drzwi wyposażone w system cichego zamykania. Komoda wykonana jest z płyty MDF, półki i boki szuflad z laminatu. Komoda dostępna jest w kolorze białym. Elementy wykończeniowe - uchwyty występują w połączeniu z uroczymi nadrukami: zielone z nadrukiem kokardką, brązowe z nadrukiem konika na biegunach. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym.

przewijak na komodę - 101x75x23cm, wykonany z płyty MDF, kiedy nie będzie już potrzebny można go w prosty sposób zdemontować,

szafa 2-drzwiowa: 121x615x209cm, z 1 szufladą, drzwi i szuflada wyposażone w system cichego zamykania, Szafa wykonana jest z płyty MDF, półki i boki szuflad z płyty laminowanej. Wewnątrz szafy znajduje się przegroda pionowa, półki oraz drążek na ubrania. Szafa dostępna jest w białym kolorze. Elementy dodatkowe można dobierać w zależności od potrzeb. Zielone uchwyty połączyć z nadrukiem w kształcie kokardki dla dziewczynki lub brązowe z nadrukiem konika na biegunach dla chłopca. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym. Dodatkowo mebel może być personalizowany. Produkt do samodzielnego montażu.

kolor mebelków: biały 

2 wzory nadruków: z konikiem lub z zielonymi kokardkami - prosimy o zaznaczenie opcji w uwagach przy składaniu zamówienia.

Może występować również bez nadruków - w nieco niższej cenie - proszę pytać z sklepie.

Spodziewany czas oczekiwania: 4-5 tygodni, jednakże po złożeniu przez Państwa zamówienia - niezwłocznie będziemy potwierdzać aktualny czas oczekiwania, 

Transport: aby mebelki bezpiecznie dotarły do Państwa - zestawy dostarczane są na paletach, gdyż jest to produkt tzw. wielkogabarytowy, prosimy też o uwzględnienie faktu, że kurier dostarczy paletę na wskazane przez Państwa miejsce, natomiast rozładunek jest w Państwa zakresie. Jeśli możliwy będzie transport firmowy Pinio, kierowca nie jest w stanie sam rozładować palety i wnieść wszystkich paczek do mieszkania - proszę postarać się o to, aby na miejscu była przynajmniej jedna osoba, która pomoże w rozładunku. 

Nasz system sklepowy, niestety błędnie informuje o bezpłatnej dostawie, jako, że gratisowa dostawa nie dot. produktów wielkogabarytowych (patrz pkt 1.4 regulaminu wysyłek)- dlatego też, podczas składania przez Państwa zamówienia - prosimy o wybranie opcji dostawy - paleta, wóczas system naliczy odpowiednio koszty uwzględniając łączną wagę produktów, my ze swojej strony będziemy potwierdzać Państwu jego sposób i koszty niezwłocznie, jednocześnie potwierdzając możliwy termin dostawy. Za utrudnienia przepraszamy.