Wczytuję dane...
Model: 019-031-110
Waga produktu: 44 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 3-5 tygodni
Producent: Pnio

Szafa 1-drzwiowa z kol. Marsylia,

wymiary: wys. 183cm x szer. 72cm x gł. 53cm,

wewnątrz 2 półki i drążek na ubrania.

Istnieje możliwość zakupu dodatkowej półki,

wykonana z drewna sosnowego, półki - z płyty laminowanej, pomalowana farbami wodnymi,

mebel do samodzielnego montażu,

piękna, przypominająca domek na plaży francuskiej Riviery, nieodłączny komponent całej kolekcji Marsylia,

drzwi otwierane na prawo, na drzwiach charakterytyczny dla tej kolekcji dekor la plage ( plaża),

występuje w 2 kolorach: białym i perłowym (waniliowym) - prosimy o zaznaczenie tego w uwagach przy dokonywaniu zamówienia, - kolor perłowy 10% droższy.

Spodziewany czas oczekiwania: 4-5 tygodni, jednakże po złożeniu przez Państwa zamówienia - niezwłocznie będziemy potwierdzać aktualny czas oczekiwania, 

Transport: aby mebelki bezpiecznie dotarły do Państwa - zestawy dostarczane są na paletach, gdyż jest to produkt tzw. wielkogabarytowy, prosimy też o uwzględnienie faktu, że kurier dostarczy paletę na wskazane przez Państwa miejsce, natomiast rozładunek jest w Państwa zakresie. Jeśli możliwy będzie transport firmowy Pinio, kierowca nie jest w stanie sam rozładować palety i wnieść wszystkich paczek do mieszkania - proszę postarać się o to, aby na miejscu była przynajmniej jedna osoba, która pomoże w rozładunku. 

Nasz system sklepowy, niestety błędnie informuje o bezpłatnej dostawie, jako, że gratisowa dostawa nie dot. produktów wielkogabarytowych (patrz pkt 1.4 regulaminu wysyłek)- dlatego też, podczas składania przez Państwa zamówienia - prosimy o wybranie opcji dostawy - paleta, wóczas system naliczy odpowiednio koszty uwzględniając łączną wagę produktów, my ze swojej strony będziemy potwierdzać Państwu jego sposób i koszty niezwłocznie, jednocześnie potwierdzając możliwy termin dostawy. Za utrudnienia przepraszamy.