Wczytuję dane...
Model: 019-041-110
Waga produktu: 61 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 3-5 tygodni
Producent: Pnio

Szafa 2 drzwiowa z kol. Marsylia,

Szafa na drzwiach posiada charakterystyczny dla tej kolekcji dekor La plage (plaża),

wyglądem przypoimina domek na plaży - głównie dzięki specyficznemu spdzistemu dachowi,

piękna i stylowa, praktyczna i pojemna,

wymiary: 107,5/53/184 cm,

wyprodukowana jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (półki są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym i perłowym (waniliowym). prosimy o zaznaczenie w uwagach przy dokonywanym zamówieniu. - kolor perłowy 10% droższy.
Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

można dokupić dodatkową półkę,

opakowanie: 2 kartony,

Spodziewany czas oczekiwania: 4-5 tygodni, jednakże po złożeniu przez Państwa zamówienia - niezwłocznie będziemy potwierdzać aktualny czas oczekiwania, 

Transport: aby mebelki bezpiecznie dotarły do Państwa - zestawy dostarczane są na paletach, gdyż jest to produkt tzw. wielkogabarytowy, prosimy też o uwzględnienie faktu, że kurier dostarczy paletę na wskazane przez Państwa miejsce, natomiast rozładunek jest w Państwa zakresie. Jeśli możliwy będzie transport firmowy Pinio, kierowca nie jest w stanie sam rozładować palety i wnieść wszystkich paczek do mieszkania - proszę postarać się o to, aby na miejscu była przynajmniej jedna osoba, która pomoże w rozładunku. 

Nasz system sklepowy, niestety błędnie informuje o bezpłatnej dostawie, jako, że gratisowa dostawa nie dot. produktów wielkogabarytowych (patrz pkt 1.4 regulaminu wysyłek)- dlatego też, podczas składania przez Państwa zamówienia - prosimy o wybranie opcji dostawy - paleta, wóczas system naliczy odpowiednio koszty uwzględniając łączną wagę produktów, my ze swojej strony będziemy potwierdzać Państwu jego sposób i koszty niezwłocznie, jednocześnie potwierdzając możliwy termin dostawy. Za utrudnienia przepraszamy.