Wczytuję dane...
Model: PL-019-042-110
Waga produktu: 2 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 3-5 tygodni
Producent: Pnio

Dodatkowa półka do szafy,

wymiary: 92,9x43x2cm,

2 kolory: biała lub perłowa (waniliowa) - prosimy o zaznaczenie opcji w uwagach przy składaniu zamówienia, - kolor perłowy 10% droższy.

w komplecie są 4 uchwyty do zamocownaia półki,

Uwaga: w szafie można zamontować maksymalnie 1 dodatkową półkę,

Spodziewany czas oczekiwania: 4-5 tygodni, jednakże po złożeniu przez Państwa zamówienia - niezwłocznie będziemy potwierdzać aktualny czas oczekiwania, 

Transport: aby mebelki bezpiecznie dotarły do Państwa - zestawy dostarczane są na paletach, gdyż jest to produkt tzw. wielkogabarytowy, prosimy też o uwzględnienie faktu, że kurier dostarczy paletę na wskazane przez Państwa miejsce, natomiast rozładunek jest w Państwa zakresie. Jeśli możliwy będzie transport firmowy Pinio, kierowca nie jest w stanie sam rozładować palety i wnieść wszystkich paczek do mieszkania - proszę postarać się o to, aby na miejscu była przynajmniej jedna osoba, która pomoże w rozładunku. 

Nasz system sklepowy, niestety błędnie informuje o bezpłatnej dostawie, jako, że gratisowa dostawa nie dot. produktów wielkogabarytowych (patrz pkt 1.4 regulaminu wysyłek)- dlatego też, podczas składania przez Państwa zamówienia - prosimy o wybranie opcji dostawy - paleta, wóczas system naliczy odpowiednio koszty uwzględniając łączną wagę produktów, my ze swojej strony będziemy potwierdzać Państwu jego sposób i koszty niezwłocznie, jednocześnie potwierdzając możliwy termin dostawy. Za utrudnienia przepraszamy.