Model: 019-072-110
Waga produktu: 54 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 3-5 tygodni
Producent: Pnio

Regał duży z kol. Marsylia, z 3 półkami

piękny i stylowy regał z charakterystycznymi dla kol. Marsylia dekorem oraz spdzistym dachem,

cała kolekcja pięknie wygląda, przypomina domki na plaży francuskiej,

wykonany z drewna sosnowego, półki - z laminowanej płyty,

pomalowany wodnymi, bezpiecznymi lakierami,

wymiary: wys. 183cm x szer. 107,5cm x gł. 52cm

można do niego dokupić dostawkę, jak pokazana na przykładowym zdjęciu,

2 kolory: biały lub perłowy (waniliowy) - prosimy o zaznaczenie opcji w uwagach przy składaniu zamówienia, - kolor perłowy 10% droższy.

Spodziewany czas oczekiwania: 4-5 tygodni, jednakże po złożeniu przez Państwa zamówienia - niezwłocznie będziemy potwierdzać aktualny czas oczekiwania, 

Transport: aby mebelki bezpiecznie dotarły do Państwa - zestawy dostarczane są na paletach, gdyż jest to produkt tzw. wielkogabarytowy, prosimy też o uwzględnienie faktu, że kurier dostarczy paletę na wskazane przez Państwa miejsce, natomiast rozładunek jest w Państwa zakresie. Jeśli możliwy będzie transport firmowy Pinio, kierowca nie jest w stanie sam rozładować palety i wnieść wszystkich paczek do mieszkania - proszę postarać się o to, aby na miejscu była przynajmniej jedna osoba, która pomoże w rozładunku. 

Nasz system sklepowy, niestety błędnie informuje o bezpłatnej dostawie, jako, że gratisowa dostawa nie dot. produktów wielkogabarytowych (patrz pkt 1.4 regulaminu wysyłek)- dlatego też, podczas składania przez Państwa zamówienia - prosimy o wybranie opcji dostawy - paleta, wóczas system naliczy odpowiednio koszty uwzględniając łączną wagę produktów, my ze swojej strony będziemy potwierdzać Państwu jego sposób i koszty niezwłocznie, jednocześnie potwierdzając możliwy termin dostawy. Za utrudnienia przepraszamy.