Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny

Drink in the box,  pojemnik na napoje, 240ml, niebieski,

bidon ze słomką, w kształcie pudełka-kartoniku. Taki kształt pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w lunch boxie, tak, aby jak najwięcej napoju można było spakować dziecku do szkoły, na wycieczkę, czy inne wyjście.

Sposób na dobry i zdrowy napój dla dziecka - chociaż również dla siebie: wsypać kilka świeżych owoców do pojemnika Drink in the box i zalać wodą niegazowaną.

I napój gotowy! do przyrządzenia takiego napoju użyj ulubionych owoców Twojego Dziecka lub swoich, jeśli robisz go dla siebie. Możesz również dodać listki mięty lub melisy, aby napój był bardziej orzeźwiający.

Pudełeczko zrobione jest tak, że nie przecieka, jest bardzo poręczny, zajmując tyle samo miejsca w pudełku ze śniadaniem, co okrągła butelka czy bidon,  daje optymalną pojemność 240ml.

Drink in the box oprócz tego, że ma świetny design, doskonale wygląda, jest bardzo trwały.

Jego wysoką jakość czuć od razu, kiedy weźmie się go do ręki.

Stworzony jest z opatentowanego materiału: Tritan - który jest bezpieczny dla dzieci, ponieważ nie zawiera żadnych szkodliwych substancji,  jest niesamowicie odporny na zarysowania, pęknięcia itd. Można go myć w zmywarce, ma trwałość na 1500 cykli zmywania ok. 3-5 lat).

Bardzo łatwo się otwiera, nie zacina się, a jednocześnie doskonale przylegają jego części, tak, że nie przecieka.

nie należy go wyparzać.