Wczytuję dane...
Model: TL8303
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Tender Leaf Toys

Drewniany przenośny domek dla lalek z wyposażeniem,

przeznaczony dla dzieci pow. 3 roku życia.

dwupiętrowy domek dla lalek - (2 lalki są w zestawie) ze schodami, z wyposażeniem: 2 lampy, łóżko, stolik nocny, stół z 2  krzesłami, sofa, ogrodowy stół, kwiatki, drzewa. Rozłóż tył domku i zmień go w przyjemny ogród do wypoczynku. Domek jest przenośny - po zamknięciu ściany, chwytasz za rączkę umieszczoną dachu i zabierasz domek, gdzie tylko chcesz.

wymiary domku:

30,5 x 15 x 28 cm

wymiary pudełka:

28,7 x 15,7 x 31 cm

Zestaw wykonany jest z drewna kauczukowego certyfikowanego SVLK (z lasów odnawialnych), pomalowany wodnymi, bezpiecznymi farbami.Są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi (m.in. EN71).

Wszystkie zabawki Tender Leaf Toys, są zaprojektowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kolorystyka i wzory tych zabawek określają ich wyjtkowy charakter. To wszystko w połączeniu z doskonałymi pomysłami tworzą naprawdę niepowtarzalne zabawki, którymi chętnie bawią się dzieci po obu stronach oceanu. Również opakowanie jest zaprojektowane tak, aby było idealnym uzupełnieniem każdej z tych fantastycznych zabawek, dlatego świetnie nadaje się na prezent.