Wczytuję dane...
Model: TL8341
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Tender Leaf Toys
oczekujemy na dostawę, poinformuj mnie, gdy produkt będzie dostępny

Tender leaf toys, Drewniany domek z zamkami, potworki

przeznaczone dla dzieci od 3 lat,

Ten wspaniały domek - to jest wyzwanie! 8 drzwiczek z różnego rodzaju zamkami, zasuwkami, zapinkami.

To jest to, co dzieci lubią najbardziej! dodatkowo posiada 2 otwory, przez które można schować 2 potworki, które również są w zestawie. Na dachu przymocowana jest  metalowa rączka, dzięki której można go z łatwością przenosić.

Ten konstrukcyjny domek rozwija logiczne myślenie i przede wszystkim zdolności manualne. A dzieci uwielbiają takie dorosłe mechanizmy.

 

wymiary : 

16,6 x 17,1 x 29,8 cm

wymiary pudełka z okienkiem:

19,3 x 19 x 30 cm

Zestaw wykonany jest z drewna kauczukowego certyfikowanego SVLK (z lasów odnawialnych), pomalowany wodnymi, bezpiecznymi farbami.Są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi (m.in. EN71).

Wszystkie zabawki Tender Leaf Toys, są zaprojektowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kolorystyka i wzory tych zabawek określają ich wyjątkowy charakter. To wszystko w połączeniu z doskonałymi pomysłami tworzą naprawdę niepowtarzalne zabawki, którymi chętnie bawią się dzieci po obu stronach oceanu. Również opakowanie jest zaprojektowane tak, aby było idealnym uzupełnieniem każdej z tych fantastycznych zabawek, dlatego świetnie nadaje się na prezent.