Wczytuję dane...
Model: PLTO-6404
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Plan Toys

Plan Toys, drewniany bębenek,

To, że dzieci uwielbiają grać na instrumentach - to wiadomo, muzyka nierozerwalnie wiąże się z rytmiką, rytmika z powtarzalnością, powtarzalność z matematyką :-)  za wykonywanie obliczeń matematycznych odpowiadają te same struktury w mózgu, co za grę na instrumencie. Muzykowanie rozwija słuch, sprawia, że dziecko staje się bystrzejszym obserwatorem, wychwytuje nawet drobne różnice. Można by o tym mówić wiele, lecz najważniejsze jest to, że WARTO dzieciom pozwolić rozwijać się w tym  kierunku. I bardzo rzadko się zdarza, aby dziecko nie miało słuchu, który, oczywiście trzeba rozwijać i udoskonalać.

Żeby nauka była przyjemnością dla samego dziecka, ale także nie była "udręką" dla dorosłych należy dobrze dobrać instrumenty. Plan Toys tworzy naprawdę świetne instrumenty dla dzieci.

Ten super bębenek nie bez powodu jest bardzo popularny,  stworzony jest w całości z drewna kauczukowego, 

dzięki poprowadzonym  w specjalny sposób otworom, które oddzielają poszczególne strefy powierzchni, na której się gra - krótko mówiąc - tworzą takie, jakby klawisze ksylofonu - bębenek wydaje różne dźwięki - zależnie od miejsca, w które się uderzy pałeczką. To odróżnia go od bębenków z membraną.

Na takim bębenku dziecko uczy się zarówno rytmu jak i różnych dźwięków.  Gra rozwija również zdolności manualne.

Aby udoskonalić dźwięk, pałeczka ma gumowe zakończenie.

Sam dźwięk jest bardzo przyjemny dla ucha,

wymiary instrumentu: 16 x 8,5 x 16 cm

wymiary opakowania: 17,2 x 9,3 x 18,8 cm -karton z nadrukami.

przeznaczony dla dzieci od 18 mies.

W filmach video - zobacz filmik o bębenku.

Zabawka należy do linii marki Plan Toys: PlanPreschool -w której kładzie się nacisk na połączenie zabawy z edukacją. Do tej linii należą: instrumenty, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne - wszystkie, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka i ułatwiają późniejszą naukę.

Plan Toys to marka założona przez kilku studentów, których ideą było stworzenie zabawek ekologiczno- edukacyjnych.

Dlatego zawsze starannie dobierane są materiały - drewno kauczukowe, przetwarzane ponownie po procesie produkcji kauczuku, kleje, farby, którymi są malowane zabawki również są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. A każda zabawka jest zrodzona z przemyślanej idei, dopracowana, ale przede wszystkim pozostawiająca pole i przestrzeń dla dziecięcej wyobraźni  - dlatego są tak rozwijające.

możesz również kupić
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...