Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Plan Toys

Plan Toys, drewniany ksylofon,

ten ksylofon to instrument dla początkujących :-) ma 5 klawiszy, z których każdy wydaje inny dźwięk,

każdy klawisz w innym kolorze dla ułatwienia zapamiętywania melodii.

Piękny, wykonany z drewna kauczukowego, dzięki czemu są bardzo trwałe,

wymiary: 28 x 18 x 7 cm

przeznaczone dla dzieci 12 mies+

To, że dzieci uwielbiają grać na instrumentach - to wiadomo, muzyka nierozerwalnie wiąże się z rytmiką, rytmika z powtarzalnością, powtarzalność z matematyką :-)  za wykonywanie obliczeń matematycznych odpowiadają te same struktury w mózgu, co za grę na instrumencie. Muzykowanie rozwija słuch, sprawia, że dziecko staje się bystrzejszym obserwatorem, wychwytuje nawet drobne różnice. Można by o tym mówić wiele, lecz najważniejsze jest to, że WARTO dzieciom pozwolić rozwijać się w tym  kierunku. I bardzo rzadko się zdarza, aby dziecko nie miało słuchu, który, oczywiście trzeba rozwijać i udoskonalać.

Żeby nauka była przyjemnością dla samego dziecka, ale także nie była "udręką" dla dorosłych należy dobrze dobrać instrumenty :-) Plan Toys tworzy naprawdę świetne instrumenty dla dzieci.

Zabawka należy do linii marki Plan Toys: PlanPreschool -w której kładzie się nacisk na połączenie zabawy z edukacją. Do tej linii należą: instrumenty, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne - wszystkie, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka i ułatwiają późniejszą naukę.

Plan Toys to marka założona przez kilku studentów, których ideą było stworzenie zabawek ekologiczno- edukacyjnych.

Dlatego zawsze starannie dobierane są materiały - drewno kauczukowe, przetwarzane ponownie po procesie produkcji kauczuku, kleje, farby, którymi są malowane zabawki również są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. A każda zabawka jest zrodzona z przemyślanej idei, dopracowana, ale przede wszystkim pozostawiająca pole i przestrzeń dla dziecięcej wyobraźni  - dlatego są tak rozwijające.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...