Wczytuję dane...
Model: PBH-Animal House
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Petit collage
oczekujemy na dostawę, poinformuj mnie, gdy produkt będzie dostępny

Petit Collage, wieża z kostek, domek

Fantastyczna zabawa - do klasycznej zabawy w układanie wieży z kostek dochodzi forma, w jakiej te kostki są stworzone:

każda z 5 kostek to element domku, pięknego i kolorowego, do zestawu dołączone są 3 FIGURKI z drewna bukowego,

dlatego zabawa jest tym pełniejsza, zwierzątka będą mieszkańcami tego domku, będą bawiły się w chowanego.

Kostki są zrobione z twardej, tektury z recyklingu, do nadruku użyte są farby na bazie organicznych składników i pigmentów,

każda kostka ma inny wymiar: dlatego łatwo je poskładać po zakońćzonej zabawie, włożone jedna w drugą zajmują tyle miejsca, co największa z nich.

Kostki można ułożyć jedną na drugiej - tworząc wspaniały, piętrowy dom, lub wręcz przeciwnie - układać jedną obok drugiej - tworząc miasteczko,

Taka zabawa pobudza kreatywne myślenie, rozwija umiejętność logicznego myślenia, motorykę, percepcję, odgrywanie ról społecznych, budowanie relacji.

cechy i zawartość:

w skład wchodzi 5 kostek, różnej wielkości z otworami - oknami + 3 drewniane figurki,

największa kostka jest jednocześnie opakowaniem, posiada magnetyczne zamykanie,

spełnia wszystkie normy europejskie dot. zabawek,

wymiary opakowania: 16,5 x 23,5 x 14,6 cm

Petit Collage -marka -

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają  ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.