Wczytuję dane...
Model: TL8251
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Tender Leaf Toys
oczekujemy na dostawę, poinformuj mnie, gdy produkt będzie dostępny

Drewniany stragan z warzywami i owocami,

przeznaczony dla dzieci pow. 3 roku życia.

Dzień targowy - koło takiego straganu nie można przejść obojętnie! Jakie warzywa, jakie owoce możemy kupić? A całe zakupy Mały Sprzedawca może nam zapakować do ekologicznej torby z tkaniny.

Zestaw składa się z: straganu (wymaga złożenia), 3 czarnych tablic,  2 dodatkowych skrzyneczek obszytych tkaniną, zestawu warzyw, zestawu owoców, torby z tkaniny na zakupy.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedawać na tym straganie inne produkty, które dziecko już posiada, lub je stworzy własnoręcznie :-)

Zabawa w sprzedawcę pozwala rozwijać społeczne umiejętności,  wyobraźnię, kreatywność.

wymiary straganu:

35,5 x 33,5 x 50 cm

wymiary pudełka:

27,1 x 6,9 x 55,1 cm

Zestaw wykonany jest z drewna kauczukowego certyfikowanego SVLK (z lasów odnawialnych), pomalowany wodnymi, bezpiecznymi farbami.Są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi (m.in. EN71).

Wszystkie zabawki Tender Leaf Toys, są zaprojektowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kolorystyka i wzory tych zabawek określają ich wyjtkowy charakter. To wszystko w połączeniu z doskonałymi pomysłami tworzą naprawdę niepowtarzalne zabawki, którymi chętnie bawią się dzieci po obu stronach oceanu. Również opakowanie jest zaprojektowane tak, aby było idealnym uzupełnieniem każdej z tych fantastycznych zabawek, dlatego świetnie nadaje się na prezent.