Wczytuję dane...
Model: AZ-1010800
Waga produktu: 1.5 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 2-4 dni
Producent: Amazonas

Hamaczek Kaya w kolorze naturalnym,

Kaya natura ma wszystkie zalety hamaka - zapewnia ergonomiczne ułożenie plecków, uwzględniające naturalne zaokrąglenie. Dzieci są absolutnie bezpieczne w hamaczku Kaya natura, co zapewniają szelki/pasy bezpieczeństwa oraz właściwe napięcie części materiałowej hamaczka i zabezpieczenie za pomocą rzepów.

Huśtanie i bujanie noworodków w hamaczko-kołyskach Amazonas zapewnia im relaks i dobre samopoczucie oraz pomoże spokojnie zasnąć. Zapewnia im także wygodę i bezpieczeństwo, a także wpływa pozytywnie na zmysł równowagi. Anatomiczny kształt hamaczków pomaga w rozwoju koordynacji ręka/noga oraz odciążając brzuszek daje ulgę w kolkach. Hamaczek Kaya Natura wykonany jest ze 100% naturalnej bawełny, stąd może być prany w pralce.

Szelki/pasy dla 100% bezpieczeństwa.

MOŻESZ SWOBODNIE WYBIERAĆ Z KILKU SPOSOBÓW ZAWIESZANIA kupowanego osobno:

  • na stojakach/stelażach drewnianych Carrello Baby, Hippo lub Leo
  • na futrynie drzwi lub stabilnej i mocnej gałęzi drzewa za pomocą klamry do mocowania Door Clamp (odległość pomiędzy krawędzią  ościeżnicy, a ścianą musi wynosić min. 2 cm)
  • za pomocą haka Jumbino możesz Kaya zawiesić na suficie - do tego zestawu możesz dodać także elastyczną sprężynę Woopy,


 
Na zdjęciu pokazany z zastosowaniem mocowań: Door Clamp i Carrello Baby kupowanych osobno.


Rozmiar po rozłożeniu: 88 x 63cm,

Waga hamaczka: 1,5kg,

Max obciążenie: 20kg,

Przeznaczony dla dzieci: 0-9 miesięcy

Opakowanie: