Wczytuję dane...
Model: C-AZ-NVB
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: lorena canals

Lorena Canals, bawełniany dywan, 120 x 160 cm, Azteca, natural, vintage blue

dywany Lorena Canals, są piękne kolorystycznie i wzorniczo, wytwarzane są ręcznie, starannie, z wysokiej jakości bawełny, 100% i bezpiecznych barwników w Indiach, przy zachowaniu uczciwych zasad zatrudnienia.

czasami można zauważyć lekką różnicę w kształcie czy kolorze, dlatego mają niepowtarzalny charakter,

Technika produkcji dywanów Lorena Canals zapewnia użycie tyko takich materiałów, aby powstały dywan był lekki i miękki,

dlatego łatwo utrzymać go w czystości - ponieważ można go prać w pralce - na cyklu do tkanin delikatnych, nie  używając wybielaczy i innych mocnych środków chemicznych,

Nie można suszyć w suszarce ani bezpośrednio na słońcu.

Wzór Azteca - ze worem inspirowanym indiańską sztuką, w pastelowych kolorach wprowadzi do pokoju dziecięcego jasność i przytulność. Na krawędziach dywanu są wszyte, ręcznie robione frędzle.

Jest jeszcze jedna istotna informacja dla kupujących dywan Lorena Canals - na początku mogą być zauważalne kłaczki, nitki - to wszystko z powodu jego ręcznego wyrabiania, cięcia przędzy - nie są one wadą, należy je delikatnie wyczesać w kierunku: z włosem, za pomocą szczoteczki lub sztywną miotłą. Następnie odkurzyć. Jeżeli dodatkowo będą luźne, długie nitki - należy je przyciąć nożyczkami - nigdy nie wolno ich wyciągać - grozi to uszkodzeniem i rozluźnieniem struktury dywanu.

wymiary: 120 x 160 cm,

Produkt posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001, a także certyfikaty AITEX.