Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: bobike
oczekujemy na dostawę, poinformuj mnie, gdy produkt będzie dostępny

Bobike, fotelik rowerowy, wersja mini GO, na przód,

z fotelikiem w tej wersji,  możemy przemieszczać się z naszym Maluszkiem w sposób całkowicie bezpieczny, fotelik spełnia europejskie normy bezpieczeństwa: EN 14344 .

Z tej racji, że fotelik montujemy z przodu - do wspornika kierownicy, mamy  dzieciaczka przed sobą, co daje nam również możliwość większej kontroli i poczucia bezpieczeństwa. A dziecku, które jest jeszcze malutkie i ma ze względów bezpieczeństwa niewielkie pole manewru, ale jest ciekawe świata - jazda z przodu daje mu możliwość oglądania przestrzeni wokół, krajobrazów i świata, który mu chcemy pokazać. I odbywa się to w sposób przypominający poznawanie otoczenia w ramionach mamy lub taty - kiedy nosimy tak (tyłem do siebie) dziecko na rękach, czyli w poczuciu bezpieczeństwa.

Oprócz tego, że jadąc z przodu ma zwiększoną możliwość percepcji otoczenia, fotelik stworzony jest tak, aby zapewnić dziecku maksymalne poczucie komfortu jazdy:

 - 3 punktowe pasy bezpieczeństwa, z regulowaną długością,  jedno zamykanie wystarcza, aby pasy nie spadały z ramion, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo jazdy.

 - regulowane podnóżki, co również jest ważne dla komfortu jazdy,

 - dla zwiększenia poczucia komfortu i bezpieczeństwa dziecka, kształt fotelika przewiduje wygodne podłokietniki.

 - ta wersja fotelika rowerowego MINI GO posiada miękką, wodoodporną poduszkę dla jeszcze większej wygody,

Ważne cechy fotelika mini GO, bobike:

 - przeznaczony dla dzieci 9mies - 3 lat,  9-15 kg,

 - w komplecie: uniwersalny zestaw montażowy do wspornika - łatwy i szybki, do rowerów miejskich, (do węższych i szerszych rurek sterowych: Ø 22-28 mm i rurek sterowych MTB: 1-1 / 8 ")

 -  3 punktowe pasy bezpieczeństwa z łatwym zamykaniem i regulacją długości,

 - miękka, komfortowa poduszka,

 - regulowane podnóżki,

 - wygodne i ergonomiczne podłokietniki,

 - unikalne podwójne ścianki,

Aby dodatkowo zwiększyć komfort i bezpieczeństwo a przede wszystkim przyjemność jazdy w foteliku - można opcjonalnie zamontować szybę ochronną (dokupowaną oddzielnie, prezentujemy również zestawy dobrane kolorystycznie).

Uwaga: zawsze podczas jazdy rowerem w foteliku, zakładaj dziecku kask.

Wersja fotelika mini GO - jest oprócz samych udogodnień technicznych, zaprojektowana jest w 5 pięknych, pastelowych kolorach, które zdecydowały o popularności tych fotelików.

Piękne, modne kolory, ergonomia kształtu, forma - wszystkie detale sprawiają, że to po prostu widać, że jest to fotelik piękny, wygodny i przede wszystkim bezpieczny.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...