Wczytuję dane...
O nas

Dzieci są dla nas najważniejsze. Zdajemy sobie sprawę - jak ważny jest w nowym etapie życia, jakim jest posiadanie Dziecka, zarówno Pierwszego jak i Drugiego i Trzeciego... komfort. Komfort w codziennej pielęgnacji i opiece. Wygodzie służy odpowiednio stworzone otoczenie,
w jakim przebywamy na codzień, w którym jemy, śpimy, kąpiemy się i bawimy i które pozwoli nam więcej czasu spędzać z Dzieckiem, ale również część czasu poświęcić sobie. Szczęśliwa Mama  to Szczęśliwe Dziecko!

W naszym sklepie Frutti di Mamma proponujemy i polecamy wszystkim Mamom i Tatom produkty, które takie przyjazne otoczenie pomogą stworzyć i będą spełniać nawet najbardziej wymagające oczekiwania co do jakości i praktyczności i zarazem będą cieszyć swoim estetycznym, pięknym wyglądem.
Ofertę kierujemy również do wszystkich tych Cioć, Babć, Dziadków, Wujków, Koleżanek, Przyjaciółek, Kolegów, Znajomych, którzy chcieliby z racji przyjścia na świat Dziecka - podarować Świeżo Upieczonym Rodzicom coś, co sprawi im radość. Chętnie służymy radą i pomocą.

Bardzo ważną sprawą jest zabawa. Przez zabawę dziecko uczy się, poznaje świat, rozwija się. Stawiamy na zabawki, które pomogą Dziecku rozwinąć w sobie logiczne myślenie, kreatywność, odkryć siebie i świat. Wszystko to, co będzie dla niego dobrą bazą na dalsze etapy życia.

baner1