loadingimg

Wczytuję dane...
O nas

Dzieci są dla nas najważniejsze. Jako, że mamy doświadczenie zarówno zawodowe jak i życiowe w tym zakresie - jesteśmy producentem, dystrybutorem dziecięcych produktów oraz po prostu albo aż Rodzicami. Dlatego zdajemy sobie sprawę - jak ważny jest w nowym etapie życia, jakim jest posiadanie Dziecka, zarówno Pierwszego jak i Drugiego i Trzeciego... komfort. Komfort w codziennej pielęgnacji i opiece. Wygodzie służy odpowiednio stworzone otoczenie, w jakim przebywamy na codzień, w którym jemy, śpimy, kąpiemy się i bawimy. 

W naszym sklepie Frutti di Mamma proponujemy i polecamy wszystkim Mamom i Tatom produkty, które takie przyjazne otoczenie pomogą stworzyć i będą spełniać nawet najbardziej wymagające oczekiwania co do jakości i praktyczności i zarazem będą cieszyć swoim estetycznym, pięknym wyglądem.
Ofertę kierujemy również do wszystkich tych Cioć, Babć, Dziadków, Wujków, Koleżanek, Przyjaciółek, Kolegów, Znajomych, którzy chcieliby z racji przyjścia na świat Dziecka - podarować Świeżo Upieczonym Rodzicom coś, co sprawi im radość. Chętnie służymy radą i pomocą.

W zakładce "Nasze marki" znajdą Państwo ogólny opis każdej marki, jaka znajduje się w naszej ofercie. A tak na skróty - bez cienia wątpliwości polecamy: meble drewniane malooni, Pinio, pledy i koce z ekowełny i bawełny organicznej klippan, zabawki nattou, kosmetyki organiczne bentley organic oraz Alphanova, hamaki Amazonas, doskonałe materace do łóżeczek Fiki Miki, polskie zabawki drewniane Bajo oraz wiele innych, których nie sposób wymienić.

W razie wątpliwości i pytań - zapraszamy do kontaktu!

kompozycja