Wczytuję dane...

Zabawa i rozwój

ZABAWKI to kategoria rozrywki i edukacji w jednym. W sklepie fruttidimamma dobieramy zabawki takie, które są bezpieczne, doskonale dopracowane w szczegółach, urocze, które uczą, uspokajają, rozwijają, i jednocześnie są piękne - uczą estetyki od pierwszych miesięcy życia. Naszą dewizą jest: idziemy w jakość a nie w ilość. Wśród naszych zabawek znaleźć można:

przytulanki, pozytywki dla dzieci od 0+, bezpieczne, ładne, takie, które dzieci lubią

drewniane autka / klocki / pociągi / układanki i inne zabawki, które uczą i rozwijają, są trwałe i pięknie wykonane, atestowane, tworzone z pomysłem, produkowane z dbałością o środowisko.

które uczą, odgrywać role, bawić się dorosłych - wiele zabawek małych kucharzy - drewniane kuchenki /garnuszki / miksery / ekspresy do kawy / zestawy jedzenia / torty, metalowe filiżanki do herbatki / garnuszki i wiele innych.

lalki, ubranka dla lalek - cudowne, hiszpańskie lalki, pachnące wanilią, lalka dziewczynka, lalka chłopiec, lalka Azjatka, Europejka, Afrykanka, Latynoska / Hiszpanka - zabawa lalkami pomaga rozwijać empatię, kształtować relacje.

zabawki kreatywne - drewniane układanki, klocki, kartonowe układanki,

puzzle, które uczą cierpliwości, spostrzegawczości, koordynacji ruchowej ręka - oko

książeczki rozwijające wyobraźnię, edukacyjne, w różnych tematach, książeczki kontrastowe dla najmłodszych

instrumenty muzyczne - perkusyjne: bębenki, trójkąty, dzwonki, deszczownice, gitary, ksylofony - muzyka ma wysoki i niezastąpiony wkład w rozwój dziecka zarówno emocjonalny, jak i ogólny.

koniki na biegunach i inne tradycyjne zabawki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów