loadingimg

Wczytuję dane...
Wysyłki

1.  Zasady dostaw towarów/usług:

1.1.        Przy każdym Towarze podany jest termin realizacji Zamówienia.
Realizacja zamówienia oznacza: skompletowanie produktów zgodnie z Zamówieniem Klienta i zlecenie odbioru Towaru osobom trzecim. Wysyłka Zamówienia potwierdzonego zostanie zrealizowana nie później, niż w ciągu podanego przy Towarze terminu realizacji licząc od daty zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu lub otrzymania potwierdzenia Zamówienia przez Klienta, jeśli wybrał opcję wysyłki za pobraniem.
W przypadku zakupu przez Klienta w jednym Zamówieniu Towarów o podanych różnych terminach realizacji, terminem realizacji całości Zamówienia będzie najdłuższy podany przy jednym ze wszystkich zakupionych Towarów.

1.2.        W dniu zaksięgowania przez Sklep całości zapłaty za zamówiony Towar Sklep poinformuje Klienta o możliwym najszybszym terminie wysyłki Towaru. W przypadku, gdy Sklep z przyczyn od siebie niezależnych nie jest w stanie zrealizować potwierdzonego Zamówienia w podanym przy Towarze terminie realizacji Klient zostanie o tym fakcie poinformowany a dalsze postępowanie zostanie z nim uzgodnione.

1.3.        Przy zakupie Towaru na kwotę do 370 zł brutto na prośbę Klienta Sklep realizuje za pośrednictwem Paczkomatów lub firm kurierskich 10-tka (pocztex) lub GLS odpłatny transport zakupionego Towaru na wskazany przez Klienta adres na terenie Polski. Wyboru firmy kurierskiej Klient może dokonać sam, lub powierzyć go właścicielowi Sklepu. W przypadku powierzenia wyboru właścicielowi Sklepu koszt transportu zależy każdorazowo od wymiarów i wagi zakupionego towaru i jest dokonywany zawsze z korzyścią dla Klienta. Koszt wysyłki doliczony jest do rachunku lub faktury wystawianej dla Klienta. 

1.4. Koszty wysyłki na terenie Polski:

Paczkomaty (max. rozmiar paczki - 41x38x64cm): 10zł


Przesyłka kurierska: przedział do 3 - 31,5kg: 15zł

powyżej 31,5 kg - jest to paczka wielkogabarytowa:

do 40kg - koszt: 35zł

do 60kg: 65zł,

transport mebli - zestawów, dokonywany jest na paletach, lub jako przesyłka wielkogabarytowa (pojedyncze sztuki) przewoźnik dostarcza paletę od 48-72 godz., na wskazane miejsce - pod dom, lub pod blok mieszkalny. Jeżeli życzą sobie Państwo pomoc przy rozładunku, (jest to możliwe tylko w przypadku wysyłek kurierem 10-tka) należy podać taką informację w uwagach przy dokonywaniu zamówienia. Jest to dodatkowy koszt ok. 50zł. Pomoc przy rozładunku - jest to pomoc, jakiej kurier udziela - paczki pow. 31,5kg - wg przepisów unijnych są wyłączone z samodzielnego noszenia przez pracownika danej firmy kurierskiej.

Koszt przewozu palety do 100kg - 145zł, 

Koszt przewozu palety do 300kg - 175zł,


Jeżeli waga zamówionych towarów jest wyższa, prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnych kosztów przesyłki. 

W przypadku wysyłki za granicę, prosimy o kontakt, w celu ustalenia jej  formy i kosztów.


wysyłka0zł 

1.5.        Przy zakupie towaru na kwotę powyżej 370 zł brutto transport Towaru na wskazany przez Klienta adres na terenie Polski pokrywa Sklep i dokonuje on sam wyboru sposobu dostawy. Nie dotyczy mebli i innych towarów, które ważą więcej niż 31,5kg i/lub wymagają wysyłki paletowej.

1.6. Jeśli przy odbiorze przesyłki Klient stwierdzi, że towar jest uszkodzony (chyba, że sposób uszkodzenia wskazuje na uszkodzenie podczas transportu) lub niezgodny z Zamówieniem ma prawo do odmowy przyjęcia Towaru i zobowiązany jest do niezwłocznego przekazania tego faktu Sklepowi. Sklep zobowiązuje się przygotować prawidłową dostawę niezwłocznie po otrzymaniu od Klienta powyższej informacji.

1.7  Jeśli przy odbiorze Klient stwierdzi uszkodzenie towaru, które mogło powstać w czasie transportu, prosimy o spisanie z kurierem protokołu szkody.

Jeśli kurier pozostawi przesyłkę, pod nieobecność odbiorcy, u innej osoby, np. sąsiada, lub pod drzwiami (chyba, że tak umówiliście się Państwo z kurierem telefonicznie) - prosimy o przesłanie do nas takiej informacji.