Wczytuję dane...
Ekologiczne pakowanie

Ekologiczne pakowanie zamówień

Szanujemy środowisko i staramy się z całych sił o nie dbać. Dlatego do pakowania waszych zamówień do wysyłki używamy również pudełek i innych materiałów, w których do nas dostarczono zamówienia.

w związku z tym wypracowaliśmy metodę pakowania z użyciem materiałów drugiego obiegu. Co to oznacza? Wypracowane przez nas ekologiczne pakowanie oznacza, że niektórzy z was otrzymają swoje zamówienie w pudle z nadrukami, częściowo oklejone taśmami naszych dystrybutorów i producentów. Niektóre pudełka mogą być dziwnie zgięte - dlatego, że nie chcemy wysyłać do Was powietrza :-), więc jeśli pudełko jest za duże, dopasowujemy jego wysokość poprzez odpowiednie nacięcia i zgięcia.

Niektóre produkty, aby dotarły do was bezpiecznie i w całości wymagają szczególnego opakowania - np. folii bąbelkowej lub poduszek powietrznych, nie chcemy generować nowych odpadów, więc zużywamy tę folię, którą otrzymaliśmy w dostawie.

Duże pudła, których nie jesteśmy w stanie użyć do wysyłki waszych zamówień, przekazujemy zaprzyjaźnionym lokalnym sprzedawcom, którzy akurat takich potrzebują lub robimy z nich przekładki usztywniające, aby dodatkowo zabezpieczyć wasze przesyłki, dlatego możecie zobaczyć w przesyłkach czasem nierówne arkusze tektury :-) tniemy lub rwiemy je na bieżąco dopasowując do pudeł, w których znajdują się rzeczy, które zamówiliście.

Zapewniamy was, że pudła i pozostałe materiały do pakowania drugiego obiegu są czyste i bezpieczne - jak już powiedzieliśmy - w nich przychodzą do nas te same rzeczy, które wy zamawiacie u nas, tylko w dużej ilości :-)

Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie ominąć, np. produkty wrażliwe na wilgoć np. tekstylia, przytulanki itp. musimy zabezpieczyć folią np. woreczkiem foliowym, więc staramy się dobrać jego rozmiar optymalnie do produktu.

Zasada ekologicznego pakowania przekłada się również na drugą stronę. tzn, jeśli wy chcecie do nas zwrócić zamówiony produkt - nie musicie pakować go w nowe opakowanie, śmiało możecie użyć tego samego, w którym zamówienie przyszło do was - sklejcie rozerwaną kopertę, pudełko może być "odrapane" kiedy zrywaliście z niego taśmę. nie ma żadnego problemu. Zabezpieczcie tylko ten produkt przed uszkodzeniem w czasie transportu lub wilgocią, jeśli pogoda akurat jest deszczowa.

Dziękujemy, że jesteście z nami!