Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Plan Toys

Plan Toys, mój pierwszy telefon,

telefon to jedna z ulubionych zabawek maluchów - i wszystko fajnie, jeśli ten telefon nie jest telefonem mamy lub taty... ;-)

dlatego Plan Toys stworzył telefon - zabawkę, który ma przyciski (nie wydają dźwięków), w różnych kolorach,

każdy z przycisków ma swoje oznaczenie - pod którymi zakodowane są ważne numery telefonów :-) - dom, mama, tata, przyjaciel, i ukochana osoba - np. babcia, siostra...

dla poręcznego trzymania - jest pętla z tkaniny.

wyświetlacz to lupka - która dodatkowo może rozwinąć ciekawość świata.

wymiary: 10,8 x 6 x 1,8 cm

zabawka wyprodukowana jest z ekologicznego materiału PlanWood® - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood® odznacza się wyjątkową trwałością, dzięki organicznemu barwieniu całego materiału (na wskroś) nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia.

Zabawka należy do linii marki Plan Toys: PlanPreschool -w której kładzie się nacisk na połączenie zabawy z edukacją. Do tej linii należą: instrumenty, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne - wszystkie, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka i ułatwiają późniejszą naukę.

Plan Toys to marka założona przez kilku studentów, których ideą było stworzenie zabawek ekologiczno- edukacyjnych.

Dlatego zawsze starannie dobierane są materiały - drewno kauczukowe, przetwarzane ponownie po procesie produkcji kauczuku, kleje, farby, którymi są malowane zabawki również są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. A każda zabawka jest zrodzona z przemyślanej idei, dopracowana, ale przede wszystkim pozostawiająca pole i przestrzeń dla dziecięcej wyobraźni  - dlatego są tak rozwijające.