Wczytuję dane...
Model: CL-5980-WHEELPACK
Kod producenta: CL-5980-WHEELPACK
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: clixo

clixo zestaw do tworzenia magnetycznych pojazdów

Fantastyczne klocki magnetyczne nowej w naszej ofercie, lecz dobrze rozpoznawalnej i wielokrotnie nagradzanej amerykańskiej marki CLIXO. Te magnetyczne elementy pozwolą na zbudowanie ciekawych konstrukcji 3D oraz zapewnią godziny, a w perspektywie lata doskonałej zabawy.

Tymi układankami chętnie bawią się dzieci zarówno 4-letnie jak i starsze. A co na to dorośli? Z pewnością przyłączycie się do zabawy z Waszymi milusińskimi. Gwarancja dobrej zabawy i miło spędzonego czasu z bliskimi.

przedstawiamy Wam największy zestaw Clixo - chodzi oczywiście o Kreatora pojazdów w skład którego wchodzą AŻ 72 elementy we wszystkich kolorach. W zestawie znajdziecie takie elementy jak: klasyczne gwiazdki z 4 oraz 3 ramionami, długie elementy pozwalające łączyć się same ze sobą lub z dalszymi elementami, elementy w kształcie śmigła, a także 8 magnetycznych kół, 4 plastikowe osie umożliwiające zbudowanie pojazdu kołowego oraz magnesy punktowe. Dzięki tak wzbogaconemu zestawowi będziecie w stanie stworzyć niemalże dowolne kombinacje, a z dodatkiem ośmiu kół możecie stworzyć wszelakie pojazdy od wyścigówek, przez samochody budowlane aż po słonia na kółkach? Tak, z tym zestawem wszystko jest możliwe. Nie musicie się ograniczać tylko do istniejących wzorów, niech Wasza wyobraźnia pozwoli Wam na stworzenie super unikatowych stworzeń. A może odkryjecie nieznane dotąd gatunki? Nie dowiecie się, jeśli nie spróbujecie :)

Zabawa takim zestawem rozwija w dziecku:

 • kreatywność - gdyż ilość możliwych kombinacji i konstrukcji jest praktycznie nieskończona
 • wyobraźnię - z tego samego powodu co powyżej, będziecie musieli się nagłówkować aby wymyślić coś nowego, lecz trud włożony w pracę na pewno będzie tego warty
 • zmysł przestrzenny - dobór odpowiednich elementów, też będzie tutaj ważny
 • zdolności manualne i siłę chwytu oraz mięśnie dłoni - wbrew pozorom te małe elementy posiadają silne magnesy, dziecko bez trudu je odczepi i zaczepi, natomiast ilość powtórzonych ruchów pozytywnie wpłynie na pracę mięśni
 • zmysł kooperacji - klockami można bawić się pojedynkę, ale jak wiadomo "Im Was więcej, tym weselej" a w przypadku tych klocków sprawdza się to rewelacyjnie, gdyż współpracując możecie stworzyć nieznane dotąd kombinacje a przede wszystkim uczyć się podziału pracy w grupie

Na co warto zwrócić uwagę kupując klocki magnetyczne CLIXO:

 • Unikalne kształty
 • Duża elastyczność elementów
 • Wytrzymałe części, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru syntetycznego
 • Bardzo silne magnesy (elementy przyciągają się ze znacznej odległości [kilka cm])
 • Wodoodporne, czyli możecie bawić się nimi w wodzie :)
 • Niewielka waga zestawu (tylko 430 gram)
 • Zestaw zabiera bardzo niewiele miejsca, dlatego oprócz klasycznej zabawy w domu świetnie sprawdzi się podczas podróży 
 • Łatwe do czyszczenia (wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką)

Produkt wykonany solidnie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki estetycznemu opakowaniu produkt idealnie nadaje się na prezent. Z uwagi na swoje zastosowanie edukacyjne, układanka magnetyczna idealnie sprawdzi się jako wyposażenie do przedszkoli i placówek edukacyjnych podczas kreatywnych zajęć z dziećmi.

Wszystkie produkty Clixo wykonane są z nietoksycznych, wolnych od BPA materiałów nadających się do recyklingu. Spełniają one wszystkie europejskie i światowe standardy jakości. Posiadają normy ASTM i EN-71 dzięki zastosowaniu bezpiecznych dla dzieci magnesów. 

Czyszczenie układanki jest bardzo proste. Wystarczy użyć zwilżonej ściereczki lub wrzucić poszczególne elementy do zmywarki! 

Wiek: 4+

Wymiary opakowania: 39 x 16,5 x 6,5 cm

Wymiary elementów: około 10 x 10 cm

Ilość elementów: 72

Numer referencyjny: CL-5980-WHEELPACK

Deklaracja zgodności CE

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...