Wczytuję dane...
Model: 8612000001
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny

Rowerek biegowy, balance bike, kremowo miętowy,

Balance Bike to rowerek treningowy, który pomaga małym dzieciom nauczyć się sterować i balansować. Został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 2 lat, które właśnie rozpoczynają przygodę ze światem rowerów. Pozwala dzieciom budować zaufanie, którego będą potrzebować, gdy będą gotowe na bardziej tradycyjny rower z pedałami.

Rowerek biegowy BALANCE BIKE nie posiada pedałów, gdyż dziecko odpycha się nóżkami i dlatego może skupić się na utrzymaniu równowagi i kierunku jazdy.

Rowerek posiada wbudowany system ograniczający skręt,

siodełko jest wygodne, miękkie i komfortowe z regulowaną wysokością (320-335-350 mm) – dzięki czemu rowerek rośnie wraz z dzieckiem,

a miękkie i wyprofilowane uchwyty kierownicy zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączek. Nowoczesny i atrakcyjny design rowerka przyciąga uwagę i zainteresowanie dziecka.

Rama wykonana z tworzywa jest nisko prowadzona, co ułatwia dzieciom wsiadanie i wysiadanie z rowerka. Dziecko może również skorzystać z podestu, aby postawić na nim stopy podczas zjazdu z górki - chociaż to jest zalecane tym, które już są zaawansowane  w jeździe. Dzięki takiej konstrukcji ramy, środek ciężkości znajduje się nisko nad ziemią, co ułatwia naukę jazdy rowerkiem.

Lekkie piankowe koła z materiału EVA mają średnicę 240 mm, a materiał użyty do produkcji oponek doskonale pochłania i amortyzuje wstrząsy i tłumi drgania, czyni je bezobsługowymi. Dzięki temu jazda jest komfortowa, a sam rowerek jest znacznie lżejszy w porównaniu do modeli z tradycyjnymi oponami. Rowerek waży tylko 3 kg.

Dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z rowerem od rowerka biegowego nigdy nie będą potrzebowały już dodatkowych bocznych kółek. Zaleca się stosować wraz z kaskiem ochronnym dla dziecka.

Rowerek dedykowany dla dzieci od 2 do 5 lat.

Rowerek jest zgodny z normami CE-EN71:2011

Dostępny w dwóch kolorach:

- cream/mint

- grey/cream

Dane techniczne:

-średnica kółek: opona 240 mm

-Rama, widelec, obręcz i kierownica, siodełko - tworzywo

-Piasta przód i tył - stal

-Ograniczony skręt kierownicy.

-Uchwyty- PCV

-Siodełko: regulowana wysokość siodełka: (320-335-350 mm)

-Max waga dziecka – 25 kg

-Waga rowerka – 3 kgTen produkt jest uważany/traktowany jako zabawka w związku z czym:

Nie używać na drogach publicznych.

Zawsze należy korzystać z rowerku tylko pod nadzorem rodziców.