Wczytuję dane...
Model: LLWT-24838
Kod producenta: LLWT-24838
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: label label

Label label drewniany zestaw do herbatki różowy

Nie ma nic przyjemniejszego niż spotkanie przy herbacie, zwłaszcza z tym fantastycznym zestawem do herbaty w stylu Label Label. Cały zestaw jest wykonany z wysokiej jakości drewna posiadającego certyfikat FSC i ozdobiony kolorami i symbolami Label Label przy użyciu przyjaznych dzieciom farb na bazie wody.

Jaki ładny zestaw do herbaty! Nie tylko mamusia i tatuś, braciszek i siostrzyczka, ale także pluszaki zostaną bez wątpienia poczęstowane pyszną domową herbatką. I kto wie...może również pysznym ciastem. Wszystko to sprawia, że powstają najlepsze zabawy z odgrywaniem ról. Zestaw składa się z dzbanka do herbaty, 2 filiżanek ze spodkami, 2 łyżeczek, 2 torebek do herbaty, cukiernicy i dzbanka do mleka. Wszystko zostanie podane do stołu na pięknej drewnianej tacy, może na początku filiżanki będą troszkę tańczyć na tacy , ale Twój mały kelner szybko to opanuje. 

Takie uroczyste wydarzenie jest idealnym uzupełnieniem zabaw każdego maluszka. Pobudzana jest zarówno ich kreatywność, jak i wyobraźnia. Uczą się współdziałania i ćwiczą umiejętność logicznego rozumowania oraz koordynację oko-ręka.

Wskazówka: pamiętaj, aby zapoznać się z pozostałymi akcesoriami kuchennymi, ponieważ... Jest też kawa dla tych, którzy nie lubią herbaty, oraz robot kuchenny dla tych, którzy lubią coś słodkiego...

od 18 mies.

wymiary opakowania: 25x7x25cm