Wczytuję dane...
Model: AZ-1010900
Waga produktu: 1.15 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2-4 dni
Producent: Amazonas

Ekskluzywny hamaczek  - kołyska Kangoo,

Wnętrze Kangoo jest wystarczająco duże aby maluszkowi było wygodnie i komfortowo. Kangoo może być zapięty na obu końcach, wówczas dziecko czuje się w nim całkowicie bezpiecznie. W ten sposób Kangoo przypomina dziecku brzuszek mamy, w którym przebywało przez wiele miesięcy. Dzięki temu Kangoo jest idealnym miejscem do snu, w którym jest cicho a dziecko jest w nim milutko otulone i delikatnie kołysane. 

DLA ZDROWIA TWOJEGO MALUSZKA

Huśtanie i bujanie noworodków w hamaczko-kołyskach Amazonas zapewnia im relaks i dobre samopoczucie oraz pomoże spokojnie zasnąć. Zapewnia im także wygodę i bezpieczeństwo, a także wpływa pozytywnie na zmysł równowagi. Anatomiczny kształt hamaczków pomaga w rozwoju koordynacji ręka/noga oraz odciążając brzuszek daje ulgę w kolkach. Hamaczek Kangoo wykonany jest ze 100% naturalnej bawełny, stąd może być prany w pralce.

Dla pełnej wygody dziecka możemy do hamaczka włożyć milutki i miękki materac/kocyk Sunny lub Sunny cacao, który można wyjąć do prania - kupowany osobno.
Hamaczek może być zawieszony na: stojaku Hippo, Carello Baby lub na haku sufitowym Jumbino lub Power Hook - kupowane osobno.

Na zdjęciu pokazany jest ze stojakiem Hippo. 


powierzchnia leżenia: 70x40cm

całkowita długość: 90cm

max obciążenie: 15kg

waga hamaczka: 1,15kg

przeznaczony: dzieci 0-9mies.